Kalite Politikamız

İmal ettiğimiz ürünlerin kalitesi ve müşterinin ihtiyacını doğru ölçüde karşılaması firmamızın vazgeçilmezidir. Bundan yola çıkarak ürünlerimizin kaliteli olmasının yanı-sıra onların zamanında üretilmesi’ni sağlamak böylelikle değerli müşterilerimizin güvenini sağlamayı amaçlıyoruz.

Teknoloji günümüzün anahtarı ve geleceğe açılan yoldur. Biz de PROSES T.İ.M. olarak teknolojiyi elimizden geldiğince yakınlıkta takip ederek kalite yönetim politikamızın sürekli gelişimini sağlıyoruz.

Zaman herkes için olduğu kadar bizim için de çok önemlidir. Tabi ki bunun yanında sonuca direkt gidebilecek çözümler üretmek te işimizin bir parçasıdır.

Tüm çalışanlarımızın çalışma şekillerini gözden geçirip değerlendiriyoruz. Böylelikle her çalışandan en üst düzey verim alırken, onların da mutlu olmasını sağlıyoruz.

İşyerimizdeki tüm çalışanlarla biz büyük bir aile gibiyiz. Bu bağlamda tüm çalışanlarımızın mutlu olmasını sağlamaya çalışarak , onların da işlerini ona bağlı şekilde yapmasını sağlamaya çalışıyoruz. Bu da bize üst düzey performans ve verimlilik olarak geri dönüyor.

Tüm ürünlerimizin üretiminde doğayı gözeterek, çevreci , doğaya zarar vermeyen ürünler üretiyoruz. Doğamızı elimizden geldiğince koruyor , ona önem veriyoruz.